Wyniki podhalańskiej A-klasy i B-klasy grupa II

Fot. 2015.04.19 22:17 / news / czytano 2060 / opinie 0

Oczy wszystkich sympatyków zwrócone były na Tylmanową. Tam doszło do meczu na szczycie. Lider podejmował trzeci zespół w tabeli.

Przed tym spotkaniem oba zespoły dzieliła dwupunktowa różnica. Kibice ostrzyli sobie żeby, że zobaczą kawałek dobrego futbolu. Spotkanie było godne miejsc jakie zajmują zespołu. Sporo akcji z obu stron, wysokie tempo. Tylko pierwsze minuty przypominały grę w szachy. Toczyła się walka o środek pola. Gol gości sprawił, iż gospodarze zmuszeni zostali do atakowania. Z kolei rabianie nastawili się na grę z kontry.

Potknięcie lidera wykorzystały Wierchy, które po wygranej w najskromniejszych rozmiarach w Jordanowie, zasiadły na fotelu lidera.

Do szczytu doszło też na dole tabeli. Dwunasty zespół podejmował „czerwoną latarnię”. Dla jednych była to walka, by wydostać się ze strefy zagrożonej barażami, dla ochotniczan, by w końcu odbić się od dna. Piłkarze z Łapsz rzutem na taśmę, w doliczonym czasie gry z karnego zdobyli zwycięskiego gola. Wcześniej przegrywali 1:2.

Bardzo ciekawie zapowiadało się również spotkanie w Klikuszowej. Mająca duże aspiracje i wzmocniona Lepietnica rozpoczęła „wiosnę” niezbyt udanie. Teraz chciała sobie powetować straty na nowotarżanach, którzy również po pierwszej kolejce byli źli na siebie. Mecz obfitował w duża ilość sytuacji i goli. Wygrali klikuszowianie, którzy od 60 minuty grali z przewagą jednego zawodnika. - Elektryzujący mecz- powiedział Marek Pranica.
 
Wyniki A-klasa
Lubań Tylmanowa – Orkan Raba Wyżna 0:1 (0:1)
Zawrat Bukowina Tatrzańska – Granit Czarna Góra 0:2 (0:1)
Bystry Nowe Bystre – Wiatr Ludźmierz 0:3 (0:0)
Skalni Zaskale – Babia Góra Lipnica Wielka 3:4 (3:1)
Jordan Jordanów – Wierchy Rabka 0:1 (0:0)
Lepietnica Klikuszowa – NKP Podhale II Nowy Targ 4:2 (3:1)
KS Łapsze Niżne – Gorc Ochotnica 3:2 (1:2)
 
Wyniki B-klasa grupa II
Gronik Gronkow - Przełęcz Łopuszna 1:3 (1:0) 
Sokolica Krościenko - Dunajec Ostrowsko 3:1 (0:0)
Trzy Korony Sromowce Niżne - Łęgi Nowa Biała 2:7 (1:3)
Zapora Kluszkowce - Biali Biały Dunajec 1:0 (1:0)
Murań Jurgów - Spisz Krempachy 0:3 (0:1)
Gronik Gronków - Przełęcz Łopuszna 1:3 (1:0)
Podgórki Krauszów - Hetman Leśnica/Groń 6:0 (3:0)
 
Autor: Oprac. red.
Źródło: sportowepodhale.pl
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij