Złote i srebrne medale kajakarzy z Pienin w Słowenii

Fot. Arch. PZKAJ 2016.09.01 09:33 / news / czytano 2624 / opinie 1

Znakomite wyniki naszych pienińskich kajakarzy na Mistrzostwach Europy juniorów i młodzieżowców na torze w słoweńskim Solkan.

Na najwyższym stopniu podium w konkurencji drużynowej stanęli: Andrzej i Filip Brzezińscy, Michał Wiercioch i Grzegorz Majerczak oraz Kacper Sztuba z Jakubem Brzezińskim. Nasza złota szóstka w świetnym stylu pokonała słoweński tor i cieszyła się ze złota. - W zespole wykonaliśmy poprawny przejazd, wszędzie blisko siebie i tylko z dwoma punktami karnymi, dzięki czemu zajęliśmy pierwsze miejsce – powiedział po zakończeniu przejazdu Michał Wiercioch.

Srebro w rywalizacji C2 juniorek wywalczyli krościenczanin Jakub Brzeziński i Kacper Sztuba, a w rywalizacji młodzieżowców również srebro wywalczyli szczawniczanie Michał Wiercioch i Grzegorz Majerczak.

Poza tym w Solkan były też miejsca tuż za podium. Filip i Andrzej Brzezińscy zajęli 4. miejsce w C2 w młodzieżówce.

Gratulujemy!

Autor: Oprac. red.
Źródło: pzkaj.pl
Zdjęcia: Arch. PZKAJ
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

Ks.Pieniny Szczawnica2016.09.01 11:09
Kanadyjkarze wychowankowie klubów pienińskich,od lat zawodnicy krakowskiego AZS-AWF. Gratulacje.
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij