Nowa skarbnik w Szczawnicy

Fot. 2021.05.05 16:59 / news / czytano 456 / opinie 0

Rada Miejska Szczawnicy podjęła dzisiaj uchwałę o powołaniu nowego skarbnika. Ponad dwa tygodnie temu radni ze Szczawnicy w większości byli "za" odwołaniem Grzegorza Politowicza - dotychczasowego skarbnika miasta.

Wniosek w dniu 27 kwietnia złożył do Rady Miejskiej burmistrz Grzegorz Niezgoda. Nową skarbnik została Marta Brząkała, która stanowisko obejmie od jutra tj. od 6 maja br.

Nowa skarbnik jest pracownikiem urzędu, pracuje od 2008 roku w Zespole Administarcyjno-Ekonomicznym Oświaty w Szczawnicy. Ukończyła studia na Akademii Ekonomicznej w Krakowie, na kierunku Rachunkowość, pracowała wcześniej w Urzędzie Gminy w Krościenku n.D jako główna księgowa Gminnego Centrum Kultury.

Radni jednogłośnie przyjęli jej kandydaturę. Gratulacje nowo wybranej skarbnik w imieniu całej rady złożył przewodniczący.

Marta Brząkała wyraziła nadzieję na dobrą i owocną współpracę, pełną sukcesów, zrozumienie i komunikację.

Autor: mw
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij