Pierwszy dzwonek - wsparcie dla uczniów

Fot. 2015.04.28 21:19 / news / czytano 2788 / opinie 0

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krościenku nad Dunajcem informuje, że gmina Krościenko n.D. ponownie przystępuje do realizacji projektu „Pierwszy dzwonek”.

W ramach projektu zostanie przyznana dotacja celowa na udzielenie wsparcia uczniom szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych z rodzin wielodzietnych, wychowujących przynajmniej 3 dzieci.

W związku z powyższym do dnia 15 maja 2015 r. można składać deklaracje uczestnictwa w projekcie „Pierwszy dzwonek” przez rodziny, które: posiadają przynajmniej troje dzieci, co najmniej jedno dziecko musi posiadać statut ucznia szkoły podstawowej, gimnazjalnej lub ponadgimnazjalnej bądź być studentem na utrzymaniu rodziców; spełnia 150% kryterium dochodowego na osobę w rodzinie, tj. 684 zł. na osobę, w myśl ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej.

Deklaracje uczestnictwa do pobrania na stronie  internetowej lub w biurze GOPS. Więcej informacji można uzyskać w biurze GOPS pokój nr 10 pierwsze piętro Urzędu Gminy, ul. Rynek 35, bądź pod nr telefonu 18 262 30 09.
Autor: Tomasz Bodziarczyk
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij