Szczawnica przygotowuje strefę kibica

Fot. 2023.06.08 07:28 / news / czytano 680 / opinie 0

Podpisane zostały umowy pomiędzy Marszałkiem Województwa Małopolskiego Witoldem Kozłowskim a samorządami, które będą organizować na swoim terenie strefy kibica Igrzysk Europejskich. III Igrzyska Europejskie rozpoczną się 21 czerwca i potrwają do 2 lipca. Sportowcy o medale będą rywalizowali w 29 dyscyplinach sportowych. 

Strefa kibica w Szczawnicy będzie znajdować się przy dolnej stacji PKL a jej organizacją zajmuje się Centrum Kultury, Sportu i Promocji. W ramach strefy planuje się organizacje wielu atrakcji głównie sportowych ale nie tylko odwiedzający strefę w Szczawnicy będą mieli okazje zobaczyć profesjonalny pokaz trialowy, popływać kajakiem w basenie, doszlifować swoje umiejętności w miasteczku rowerowym pod okiem profesjonalnych instruktorów, wieczorowa pora funkcjonować  będzie kino plenerowe, nie zabraknie również koncertu w folkowym klimacie.

Strefa kibica będzie wzbogacona o strefę warsztatową dla najmłodszych, aby rodzicie mogli cieszyć się transmisja igrzysk.
 
W Szczawnicy strefy będą funkcjonować w dniach: 23-25.06.2023 r. w godzinach 14:00 -22:00.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij