W Pieninach ruszył pierwszy wyciag narciarski

Fot. Janusz Wojtarowicz 2013.12.08 14:04 / news / czytano 3004 / opinie 0

Kto ma ochotę na rozpoczęcie sezonu narciarskiego może już dzisiaj udać się do Kluszkowiec. Wyciąg pracuje do godziny 19.00.

W Pieninach działa na obecną chwile tylko jeden wyciąg narciarski - Czorsztyn-Ski w Kluszkowcach. Czynny jest 4-osobowy wyciąg krzesełkowy oraz trasa 1 (niebieska), karczma Koliba i Bacówka. Serwis, wypożyczania narciarska oraz restauracja na dole są nieczynne. Jest to ważna informacja dla tych osób, które nie posiadają własnego sprzętu.

 

Ujemne temperatury sprzyjają sztucznemu uzupełnianiu pokrywy. W  kolejnym tygodniu mają ruszyć też wyciągi w Niedzicy oraz w Jaworkach.
Autor: mw
Zdjęcia: Janusz Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij