We wtorek zamknięta droga od Krasu na Sokolicę

Fot. 2019.03.23 19:27 / news / czytano 1929 / opinie 0

26 marca 2019 r. (wtorek) w godzinach 7:00-15:00 zamknięty będzie całkowicie odcinek drogi z Krościenka do Krasu. Tym samym niemożliwe będzie dojście zielonym szlakiem na Sokolicę wzdłuż Dunajca i z powrotem.

Turystom udającym się w tamten rejon polecamy trasę przez Czertezik. Zamknięcie drogi ma związek z coroczną akcją otrząsania skał w miejscach szczególnie niebezpiecznych, przeprowadzony zostanie tego dnia kontrolowany zrzut kamieni w rejonie Zawiesów.

Działania te odbywają się w trosce o bezpieczeństwo turystów oraz mieszkańców Krasu. Prosimy o dostosowanie się do poleceń pracowników PPN nadzorujących prace.
Autor: oprac.red.
Źródło: PPN
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij