Zimowa Triada za nami

Fot. Magda Wojtarowicz 2022.01.09 17:09 / news / czytano 3530 / opinie 0

Około 400 biegaczy wystartowało w Zimowej Triadzie w Krościenku nad Dunajcem. 

Do Krościenka zawodnicy przyjechali już w piątek, by odebrać pakiety startowe w biurze zawodów mieszczącym się przy Liceum Ogólnokształcącym. Organizatorzy zapewnili do wyboru cztery dystanse etapowe: Intro (33 km), Maraton( 46 km) i Ultra (60 km) i dystans Solo (10 km). 
 
Pogoda dopisała, warunki na trasach były miejscami trudne. Najbardziej widowiskowy etap to bieg nocą nazwany przez Organizatorów Nocne Pieniny. Zawodnicy nie kryli zmęczenia ale i zadowolenia.
 
W organizacje zawodów włączyło się Centrum Kultury i Promocji w Krościenku n.D oraz druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kątach.
 
W galerii zdjęcia z biegu Nocne Pieniny oraz z niedzielnej mety. Zapraszamy do oglądania.
Autor: mw
Zdjęcia: Magda Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij