Dni Ochrony Przeciwpożarowej – otwarte strażnice 2015

Fot. 2015.05.07 21:45 / news / czytano 2569 / opinie 0

Wzorem lat ubiegłych w okresie maja Państwowa Straż Pożarna w związku z dniami ochrony przeciwpożarowej prowadzi akcję "Otwarte Strażnice" dla zorganizowanych grup dzieci i młodzieży.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Targu informuje, że w okresie miesiąca maja i wakacji istnieje możliwość zwiedzania Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych na terenie powiatu nowotarskiego przez zorganizowane grupy dzieci i młodzieży.
 
Podczas zwiedzania strażacy udzielą informacji na temat prowadzonych działań ratowniczo-gaśniczych przez Państwową Straż Pożarną oraz na temat postępowania w przypadku powstania pożaru lub innego zagrożenia. Ponadto grupy będą mogły zapoznać się z używanym przez Państwową Straż Pożarną sprzętem i możliwościami jego wykorzystania podczas działań ratowniczych.

Zwiedzanie strażnic odbywać się będzie codziennie w godzinach od 10:00 do 13:00 po wcześniejszym uzgodnieniu z Dowódcami Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych. Telefony kontaktowe:
 
JRG Nowy Targ
Dowódca – mł. bryg. Janusz Barnaś
18 261 09 93
18 266 70 89

JRG Rabka-Zdrój
Dowódca – st. kpt. Jacek Fic
18 267 64 00
18 267 64 10
Źródło: KPPSP w Nowym Targu
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij