Fundacja Dzieci Pienin obdarowała dzieci

Fot. Anna Borkowska 2013.12.21 11:47 / news / czytano 4082 / opinie 0

Jak co roku Fundacja Dzieci Pienin przygotowała paczki dla dzieci objętych programem drugiego śniadania w szkołach na terenie Gminy Krościenko nad Dunajcem.

Zgodnie z tradycją paczki świąteczne otrzymało 114 dzieci z sześciu szkół podstawowych i średnich oraz gimnazjum. Paczki przygotowane przez członków zarządu i wolontariuszy zawierały plecak, przybory szkolne i słodycze. Zostały one wręczone w szkołach przez prezesa Fundacji Dzieci Pienin i dyrektorów każdej ze szkół. Po otrzymaniu paczek uczestnicy spotkań złożyli sobie życzenia świąteczno-noworoczne a prezes Fundacji prosił dzieci o przekazanie życzeń spokojnych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia i pomyślności ich rodzinom. 
Autor: Oprac. red.
Źródło: Fundacja Dzieci Pienin
Zdjęcia: Anna Borkowska
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij