Koncert profilaktyczny

Fot. Arch. szkoły 2014.09.16 09:18 / news / czytano 3752 / opinie 0

Urząd Gminy w Łapszach Niżnych zorganizował spotkanie dla uczniów Zespołu Placówek Oświatowych w Łapszach Niżnych z panem Wiesławem Błaszkiewiczem pod hasłem „ Powiedz nie”. 

Ten znakomity artysta podczas koncertu profilaktycznego uświadomił uczniom jak bardzo zgubnym nałogiem jest picie alkoholu, palenie papierosów i branie narkotyków. Tak naprawdę nałogi te są dla człowieka wyrokiem śmierci. On sam wyszedł z nałogu, cudem ocalał i zaczął walczyć o swoje życie, jednak los po raz kolejny go doświadczył, gdy okazało się, że jest chory na raka. Ciężka choroba, leczenie, nadzieja na wyzdrowienie i wiara spowodowały, że dziś uczy innych jak ważne w życiu są emocje okazywane innym.
 
On swoje emocje ukazuje poprzez muzykę, to ona sprawiła, że stał się innym człowiekiem, uczynili to również ludzie, których spotkał na swojej drodze. Ta oryginalna forma programu profilaktycznego spowodowała, że przekazywane  treści trafiały do umysłów i serc młodych ludzi z ogromną siłą i przejęciem.
Autor: Krystyna Lasak / Oprac. red.
Zdjęcia: Arch. szkoły
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij