Seniorzy przy komputerach

Fot. Arch. UG Krościenko n/D 2015.07.24 23:10 / news / czytano 3678 / opinie 0

W czwartek 23. lipca 2015r. odbyły się kolejne warsztaty komputerowe. 

Seniorki zawitały do sali obrad Urzędu Gminy w Krościenku, gdzie na uruchomienie czekał nowy komputer zakupiony przez seniorów w ramach realizowanego projektu pn; „Seniorzy Pienińscy na start’, na które stowarzyszenie pozyskało dotację w konkursie grantowym „FIO-Małopolska Lokalnie 2015” ogłoszonym przez Babiogórskie Stowarzyszenie Zielona Linia.
 
Dodatkowo dla seniorów zostały przygotowane laptopy. Spragnieni wiedzy kursanci z dużym zaangażowaniem rozpoczęli podróż w świat komputera i internetu. Zajęcia nie sprawiły większych trudności, a zadane teksty zostały błyskawicznie przepisane. Tym razem warsztaty prowadzone były przez pracownika GOK-u Pana Piotra Tokarczyka, który cierpliwie uczył seniorów zdobywać nowe umiejętności obsługi komputera.


Autor: Krystyna Kubik
Zdjęcia: Arch. UG Krościenko n/D
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij