Awans do rozgrywek powiatowych dziewcząt z Maniów

Fot. Michał Gaweł 2015.10.16 10:30 / news / czytano 3937 / opinie 0

15. października gimnazjalistki z Maniów zajęły drugie miejsce w zawodach Ośrodka Szczawnica i tym samym zakwalifikowały się do mistrzostw powiatu nowotarskiego. Pierwszym zespołem była drużyna z Tylmanowej.


Zespoły grały systemem każdy z każdym dwie połowy po 8 minut każda. Poziom turnieju wyrównany i wysoki a zespoły rozgrywały dobre spotkania. Mam nadzieję że nasz zespół powalczy już 27.10.2015 na mistrzostwach powiatu nowotarskiego  i uzyska w nim dobry wynik.

Wyniki
Maniowy – Krościenko 1:0
Tylmanowa – Frydman 2:1
Frydman – Krościenko 1:0
Maniowy – Tylmanowa 1:1
Tylmanowa – Krościenko 1:0
Frydman – Maniowy 1:1

Kolejność
1. Tylmanowa
2. Maniowy
3. Frydman
4. Krościenko

Skład drużyny: Karolina Chmielak, Paulina Natońska , Klaudia Jandura, Natalia Jandura ,Patrycja Janczak, Gabriela Janczak, Anna Banka, Natalia Bator, Klaudia Rapacz, Kamila Sas. Opiekun: Adrianna Berszakiewicz.

Autor: Adrianna Berszakiewicz
Zdjęcia: Michał Gaweł
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij