Szczawnica: Wkręceni w pomaganie

Fot. 2020.12.14 12:36 / news / czytano 541 / opinie 0

Szkolne Koło Caritas działające przy Szkole Podstawowej nr 2 im. ks. prof. Józefa Tischnera w Szczawnicy, odpowiadając na prośbę społeczności lokalnej, zorganizowało wielki kosz na nakrętki w kształcie serca. 

- Jest to pierwszy tego typu pojemnik na terenie Miasta i Gminy Szczawnica. Ogromne, czerwone serce zostało umieszczone przed budynkiem szkoły, tak aby było dostępne o każdej porze dla wszystkich zainteresowanych. Zebrane nakrętki zostaną sukcesywnie przekazywane na cel charytatywny dla potrzebujących z naszego terenu. Wszystkich chętnych zapraszamy - WKRĘĆ SIĘ W POMAGANIE - mówi dyrektor szkoły Anna Szczepaniak.

Dyrektor serdecznie dziękuje opiekunom Szkolnego Koła Caritas  - pani Marcie Tabasz oraz ks. Krzysztofowi Węgrzynowi za pomysłowość oraz koordynowanie działań.
Autor: oprac.red.
Źródło: FB Szkoły
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij