Z przesłaniem w Krościenku

Fot. 2022.03.03 17:11 / news / czytano 874 / opinie 0

Sztukę pt. „Znieczulenie” przedstawiła w niedzielę międzyparafialna grupa teatralna „Na Zawołanie” w sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji w Krościenku nad Dunajcem. 


Jak podkreślali sami przedstawiciele grupy teatralnej - był to spektakl  „traktujący o sile łaski ratującej każdego z nas od duchowej zagłady”.  – Obraz pogmatwanych relacji matki i syna to zachęta dla każdego z nas do ciągłego odkrywania w sercu Jezusa źródła naszego życia.  

Opowieść o rodzinnych relacjach i sile łaski wywołała pozytywne emocje wśród zgromadzonej widowni. Publiczność gromko i na stojąco oklaskiwała spektakl z duchowym przesłaniem.

Tuż po występie wójt Jan Dyda wraz z wicewójtem Tadeuszem Topolskim wręczyli dla aktorów drobne upominki, a na ręce ks. Łukasza Pawłowskiego – witraż z herbem Krościenka nad Dunajcem.   

Grupa teatralna „Na Zawołanie” działająca już od kilku lat wystąpiła w składzie: Ks. Łukasz Pawłowski, Teresa Ryś, Krzysztof Przeklasa, Sylwia Rozum, Beata Rozum, Paulina Rozum, Dawid Jonik.
Źródło: UG Krościenko n.D
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij