1,4 miliona złotych dla powiatu na budowę mostu w Szlachtowej

Fot. 2013.06.14 23:42 / news / czytano 2401 / opinie 0

Długo oczekiwana inwestycja dojdzie do skutku. Dojazd do Jaworek, dzięki nowemu mostowi ma być bezpieczniejszy już z początkiem 2014 roku.

Wniosek Powiatowego Zarządu Dróg w Nowym Targu został zaakceptowany - Powiat Nowotarski otrzyma dofinansowanie z rezerwy inwestycyjnej budżetu państwa w wysokości 1,4 mln zł na realizację budowy mostu na potoku Sielski w miejscowości Szlachtowa w ciągu drogi powiatowej Krościenko - Jaworki wraz z korektą odcinka drogi. 

Według PZD wartość inwestycji to około 2,9 mln zł, z czego 1,4 mln zł ma być pokryte z dofinansowania, pozostałe 1,5 mln zł stanowić będzie udział powiatu oraz Miasta i Gminy Szczawnica. Most ma zostać wybudowany do końca roku 2013. Aktualnie trwa procedura wyłonienia wykonawcy inwestycji.
Autor: Oprac. red.
Źródło: PZD w Nowym Targu
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij