3,5 mln złotych na inwestycje w łapszańskim budżecie

Fot. 2016.01.29 20:34 / news / czytano 1999 / opinie 0

Podczas dzisiejszej sesji rady gminy, radni jednogłośnie przegłosowali przyjęcie projektu uchwały budżetowej na 2016 rok. 

Wydatki w Gminie Łapsze Niżne określone zostały na poziomie niemal 31,2 mln złotych, dochody ponad 30 mln. Budżet roku 2016 ma charakter deficytowy. Planowany deficyt będący różnicą  pomiędzy dochodami, a wydatkami to kwota 1,1 mln złotych.

Najważniejsze i największe inwestycje zaplanowane przez łapszański samorząd na 2016 rok to przebudowa budynku przedszkola i domu strażaka w Niedzicy za kwotę 1,2 mln złotych oraz ponad 800 tysięcy na przebudowę dróg gminnych. Łącznie na inwestycje przewidziano w tegorocznym budżecie 3 500 700, 00 złotych.

Autor: mw
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij