Turniej Piłki Nożnej Juniorów Młodszych

Fot. 2014.08.14 23:47 / news / czytano 3221 / opinie 0

Klub Sportowy LZS KS GORC OCHOTNICA zaprasza drużyny klubowe, akademie piłkarskie na Turniej Piłki Nożnej Juniorów Młodszych.

Turniej odbędzie się 23.08.2014 ( Sobota ) na Orliku w Ochotnicy Górnej - Ustrzyk. Zgłoszenia do turnieju przyjmowane będą do dnia 21 sierpnia 2014 roku, pod numerem telefonu: 505-215-648.
 
Oprócz drużyny gospodarzy, zaproszenia do udział w turnieju potwierdziły drużyny: Gorce Kamienica, Lubań Tylmanowa, Hetman Leśnica - Groń oraz Dunajec Ostrowsko. 
 
REGULAMIN Turnieju:
 
1. Cel rozgrywek:
a) Celem rozgrywek jest popularyzacja piłki nożnej;
b) Wyłonienie najlepszej drużyny turnieju.

2. Organizator:
a) Klub LZS KS Gorc Ochotnica;

3.Uczestnictwo:
a) Uczestnikami turnieju mogą być drużyny klubowe oraz akademie piłkarskie z roczników 1998, 1999, 2000;
b) Drużyna liczyć może maksymalnie 12 zawodników;

4. Zgłoszenie do rozgrywek:
a) Drużyny należy zgłaszać telefonicznie nr tel. 505-215-648;
b) Do turnieju zostaną dopuszczone zespoły które spełnią wymagania z pkt. 3.

5. Miejsce i termin:
a) I Turniej Piłki Nożnej ,,Juniorów Młodszych’’ odbędzie się dnia 23.08.2014r., na Orliku w Ochotnicy Górnej – Ustrzyk;

6.Przepisy gry:
a) Zespoły grają w składach 6 osobowych, 5 zawodników w polu + bramkarz;
b) Mecze rozgrywane będą piłką nożną o rozmiarze 5;
c) Czas gry: uzależniony od ilości drużyn (przewidywany 2x10min.);
d) Zmiany hokejowe. Podczas zmiany zawodnik może wejść na boisko dopiero wtedy kiedy jego partner z zespołu opuści plac gry. Zmiany muszą odbywać się przy linii środkowej boiska, nie dalej niż 3 metry od niej. Bramkarz może zmienić się z każdym zawodnikiem, jednak tylko i wyłącznie podczas przerwy w grze i zawsze za zgodą sędziego;
e) Pozostałe przepisy zgodnie z przepisami PZPN.

7. System gry:
System gry uzależniony jest od ilości zgłoszonych drużyn;

8. Punktacja:
a) Za wygrany mecz drużyna otrzymuje 3 pkt., za remis 1 pkt., w przypadku porażki 0 pkt.
b) O kolejności miejsc decydują:

Większa liczba zdobytych punktów;
W przypadku uzyskania równej liczby punktów przez dwa zespoły decydują: A/ wynik bezpośredniego spotkania, B/ lepsza różnica bramek (strzelonych i straconych), C/ większa liczba zdobytych bramek.

W przypadku uzyskania równej liczby punktów przez więcej niż dwa zespoły przeprowadza się dodatkową punktację pomocniczą spotkań wyłącznie między zainteresowanymi zespołami (tzw. „mała tabela”), kierując się kolejno zasadami podanymi w punkcie 2 w podpunktach A, B oraz C biorąc pod uwagę jedynie wyniki spotkań pomiędzy zainteresowanymi zespołami;

Jeżeli powyższe punkty nie przyniosą rozstrzygnięcia należy przeprowadzić serię rzutów karnych pomiędzy zainteresowanymi zespołami. Rzuty karne wykonywane są najpierw po 5, potem po 1 razie do skutku;

9. Sprawy dyscyplinarne:
a) Zawodnicy za przewinienia w trakcie gry karani będą karami minutowymi.
b) Zawodnik który w czasie rozgrywek zostanie ukarany czerwoną kartką (czerwona samoistna) zostanie ukarany karą dyskwalifikacji przez organizatorów rozgrywek.

10. Nagrody:
a) Trzy najlepsze drużyny otrzymają puchary, pozostałe drużyny otrzymają pamiątkowe dyplomy;
b) Przewidziane są również wyróżnienia indywidualne dla: Najlepszego bramkarza; Najlepszego zawodnika;

12. Postanowienia końcowe:
a) Każda drużyna, uczestnicząca w rozgrywkach powinna być ubezpieczona od następstw nieszczęśliwych wypadków we własnym zakresie. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za następstwa nieszczęśliwych wypadków. Organizator nie odpowiada za poniesione przez uczestników rozgrywek szkody materialne oraz uszczerbki na zdrowiu.
b) Interpretacja niniejszego regulaminu należy do organizatorów, organizator zastrzega sobie prawo do zmiany systemu rozgrywek przed ich rozpoczęciem jeżeli uzna to za stosowne.
c) Udział w rozgrywkach jest równoznaczny z akceptacją powyższego regulaminu.
d) Wszystkich uczestników jak i kibiców wraz z powyższym regulaminem obowiązują przepisy FIFA oraz Regulamin korzystania z obiektu Orlik.
Źródło: KS Gorc Ochotnica
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij