30 pudeł kości nad Jeziorem Czorsztyńskim

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2019.04.04 17:18 / news / czytano 2209 / opinie 0

W jednym z budynków Osady Turystycznej w Kluszkowcach nad brzegiem Jeziora Czorsztyńskiego znaleziono pudła pełne kości. Znalezisko zabezpieczyła policja i przekazała do badań.

- 30 pudeł znajdowało się na poddaszu jednej szop znajdujących się na półwyspie - mówi mł. asp. Dorota Garbacz, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu i dodaje, że zostały one zabezpieczone i wysłane do analizy laboratoryjnej, która ma potwierdzić, czy na pewno są to szczątki ludzkie.
 
Wiadomo też, że prokuratura podjęła czynności procesowe w tej sprawie, prokurator zabezpieczył pomieszczenie oraz szczątki. Dzisiaj prowadzone były oględziny na miejscu znaleziska. 
 
Skansen na półwyspie Stylchyn często zmieniał właściciela, kilka tygodni temu został ponownie sprzedany.
Autor: Oprac. red.
Źródło: mat.prasowe
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij