Alkohol i narkotyki na celowniku policji

Fot. 2016.10.11 12:29 / news / czytano 3457 / opinie 1

W dniu 7 października 2016 roku na terenie działania Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu została przeprowadzona akcja pod kryptonimem  „Alkohol i Narkotyki”.

Akcja ta skierowana była przede wszystkim w stosunku do kierowców nie tylko pojazdów mechanicznych, ale również do rowerzystów i innych uczestników ruchu. Celem akcji jest badanie kierowców pod katem jazdy pod wpływem alkoholu i narkotyków oraz eliminowanie ich jako potencjalne zagrożenie dla życia i zdrowia ludzkiego.

- W ramach akcji funkcjonariusze Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu przebadali 1762 kierujących. Ujawniono pięciu kierowców w stanie nietrzeźwym - podsumowuje podkom. Roman Wolski z nowotarskiej policji.

 

Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

adolf2016.10.12 12:10
jest wiele innch bardziej uciazliwych zagrozen ale tam nie ma prewencji moze nowoczesna to zmieni .
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij