Anna Szczepaniak nowym dyrektorem szczawnickiego gimnazjum

Fot. 2016.05.12 15:41 / news / czytano 5504 / opinie 2

Pani Anna Szczepaniak została nowym dyrektorem Publicznego Gimnazjum im. ks. prof. J. Tischnera w Szczawnicy. Do konkursu przystąpiło troje kandydatów.

Pani Anna ma wieloletnie doświadczenie zawodowe w pracy dydaktyczno-wychowawczej poparte sukcesami osiąganymi przez uczniów na wszystkich szczeblach - od rejonowego aż po ogólnopolskie. Uczy w gimnazjum, w którym funkcję dyrektora obejmie we wrześniu.

Jest absolwentką Akademii Pedagogicznej w Krakowie wydział historii, ponadto ma ukończone studia podyplomowe z zakresu Wiedzy o Społeczeństwie,  Edukacji dla bezpieczeństwa, Wychowania do życia w rodzinie i Zarządzanie Placówkami Oświatowymi.

Zapowiada, że od 1. września będzie kłaść szczególny nacisk na kształcenie ustawiczne młodego pokolenia, w duchu przekazywania dziedzictwa kulturowego i kształtowania postaw patriotycznych, przy współpracy z rodzicami i środowiskiem lokalnym.


Dodaj do:


Ostatnie komentarze

ziom2016.05.20 08:05
To się Panu G. chytry plan posypał...a miało być tak pięknie, a tu zong
retro2016.05.14 13:05
Gratulacje !!!
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij