Aplikacja - Kwarantanna domowa

Fot. 2020.09.20 10:14 / news / czytano 189 / opinie 0

W związku ze wzrostem zachorowań na koronawirusa od soboty tj. 19 września br. obowiązuje żółta strefa na terenie powiatu nowotarskiego. Nieprzestrzeganie zachowania dystansu społecznego – 1,5 metra i obowiązku zakrywania nosa i ust w wyznaczonych miejscach i okolicznościach, może narazić na rozprzestrzenianie się wirusa. 

Wraz ze wzrostem zachorowań wzrasta liczba osób objętych kwarantanną. Aby ułatwić Państwu kontakt polecamy zainstalowanie na smartfonach aplikacji KWARANTANNA DOMOWA, która ostatnio została zaktualizowana m.in. o nowe wersje językowe. (j.angielski, j.ukraiński, j.rosyjski, j.wietnamski).

Aplikacja Kwarantanna domowa to aplikacja, która ułatwia i usprawnia przeprowadzenie obowiązkowej kwarantanny w warunkach domowych.

Jak aktywować aplikację?

Pobierz aplikację Kwarantanna domowa z App Store lub Google Play. Po jej zainstalowaniu Zarejestruj się za pomocą numeru telefonu. Twoje konto zostanie zweryfikowane po wprowadzeniu kodu, który otrzymasz w wiadomości SMS.

Program umożliwia potwierdzenie miejsca, w którym przebywasz, podstawową ocenę stanu zdrowia i bezpośrednie zgłoszenie zagrożenia. Ułatwia też zaopatrzenie w najpotrzebniejsze artykuły osobom, które nie mają takiej możliwości samodzielnie.
Autor: Oprac. red.
Źródło: KPP w Nowym Targu
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij