Burmistrz Szczawnicy z wizytą u Premier Kopacz

Fot. 2015.08.01 18:10 / news / czytano 2349 / opinie 0

W nawiązaniu do ostatniej wizyty Pani Premier Ewy Kopacz w Szczawnicy i uczestnictwie w nocnym spływie przełomem Dunajca delegacja samorządu Miasta i Gminy Szczawnica w osobach Burmistrza Miasta i Gminy Grzegorza Niezgody oraz Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury Piotra Gąsienicy została zaproszona do Kancelarii Premiera na spotkanie robocze.

W spotkaniu uczestniczył również Minister Jacek Cichocki. Podczas 40 minutowej rozmowy Burmistrz Miasta miał okazję zaznajomić Panią Premier z projektami zrealizowanymi w Szczawnicy, ale również z projektami przygotowywanymi do realizacji w najbliższym czasie, oraz z problemami, z którymi samorząd boryka się i z którymi musi się zmierzyć w kolejnej perspektywie finansowej.

- Podczas ostatniej wizyty Pani Premier w Pieninach zabrakło możliwości swobodnej rozmowy i przedstawienia pewnych zagadnień, na których zależało mi jako włodarzowi szczawnickiego kurortu. Propozycja wspólnego spotkania pojawiła się lipcu podczas uroczystych obchodów Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej, a wczoraj urzeczywistniona została przez nas i Kancelarię Premiera. W trakcie spotkania uzyskaliśmy informację w zakresie możliwości realizacji pewnych projektów w najbliższych miesiącach, na które spróbujemy złożyć stosowne wnioski i pozyskać dofinansowanie – mówi po spotkaniu Grzegorz Niezgoda.
Autor: Oprac. red.
Źródło: UMiG Szczawnica
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij