Chcę być świętym, tak jak bł. ks. Józef Stanek

Fot. Arch. szkoły 2014.09.17 12:55 / news / czytano 1624 / opinie 0

Jak co roku, Szkołę Podstawową w Łapszach Niżnych, odwiedzili klerycy ze Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego w Ołtarzewie.

Swoją wizytą podkreślili mijającą w najbliższych dniach siedemdziesiątą rocznicę śmierci patrona szkoł, błogosławionego księdza Józefa Stanka, który tak jak i oni był Pallotynem.
 
Młodzi alumni przy pomocy konkursów i rebusów wskazywali uczniom znaki, które mogą przywieść ich do świętości tak, jak kierowały kiedyś życiem księdza Stanka. Spotkanie, którego motto brzmiało: „Chcę być świętym tak jak bł. ks. Józef Stanek” przebiegało w atmosferze radości i entuzjazmu. Wspólny śpiew i taniec zachęcał do zabawy nie tylko dzieci, ale i nauczycieli.
Autor: Krystyna Lasak
Zdjęcia: Arch. szkoły
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij