Ochotnica szuka inwestora do budowy wyciągu

Fot. Arch. UG Ochotnica Dolna 2017.01.05 11:54 / news / czytano 2545 / opinie 0

Spotkanie z zainteresowanymi osobami, mieszkańcami, przedstawicielami firm odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinie 10.15 w Wiejskim Ośrodku Kultury w Ochotnicy Górnej.

Wójt Gminy Ochotnica Dolna Pan Stanisław Jurkowski wraz z Przewodniczącym Komisji Infrastruktury, Turystyki, Sportu, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Promocji Gminy Panem Andrzejem Sikorą zapraszają potencjalnych inwestorów, mieszkańców, firmy, osoby prywatne, wszystkich tych, którzy chcą zawiązać spółkę, zgromadzić kapitał i wybudować wyciąg w Ochotnicy na spotkanie, które odbędzie się 8 stycznia 2017 roku o godzinie 10.15 w Wiejskim Ośrodku Kultury w Ochotnicy Górnej. Na spotkaniu obecny będzie także ekspert do spraw budowy wyciągów.

Ochotnica to tereny atrakcyjne pod budowę sieci wyciągów narciarskich, poparte ocenami przydatności na stoki narciarsko –rekreacyjne, doskonale ukształtowane z częściowym już planem zagospodarowania przestrzennego.

Gmina deklaruje zainteresowanym wszelką pomoc urbanistyczno-planistyczną w niektóre elementy uzbrojenia technicznego terenu.

Oceny przydatności terenów na stoki narciarsko-rekreacyjne w Ochotnicy Górnej dostępne są na stronie internetowej Urzędu Gminy Ochotnica Dolna. TUTAJ
Autor: Oprac. red.
Źródło: UG Ochotnica Dolna
Zdjęcia: Arch. UG Ochotnica Dolna
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij