Dlaczego lubisz Krościenko? Weź udział w konkursie!

Fot. 2018.02.03 15:29 / news / czytano 1318 / opinie 0

Komitet obchodów 670-lecia nadania Krościenku n.D praw miejskich ogłasza konkurs dla gości pt.: „Dlaczego lubię Krościenko nad Dunajcem”.


Komitet oczekuje na prace konkursowe od 1.lutego do 10.kwietnia br. Wręczenie nagród- niespodzianek będzie miało miejsce 1. maja w czasie imprezy w Amfiteatrze Pod Wierzbą. Organizatorzy nie ograniczyli uczestników regulaminem, licząc na zaangażowanie i pomysłowość. Oczekują na wiersze, felietony, wspomnienia, fotografie itp. Prace można nadsyłać na adres Urząd Gminy 34-450 Krościenko na Dunajcem ul.Rynek 35 z dopiskiem Konkurs 670-Punkt Promocji lub e-mailem biuropromocji@kroscienko-nad-dunajcem.pl

Informacji udziela Danuta Machała 511 473 203.

Przesłanie pracy na konkurs oznacza zgodę na przetwarzanie danych w działaniach związanych z konkursem i nieodpłatne wydrukowanie materiałów na gminnych stronach i materiałach związanych z obchodami 670-lecia nadania praw miejskich dla Krościenka nad Dunajcem.
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij