Michał Janerko przestaje być komendantem krościeńskiego komisariatu

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2015.11.06 15:39 / news / czytano 4084 / opinie 0

Po przeszło dwóch latach na stanowisku komendanta komisariatu w Krościenku komisarz Michał Janerko przestanie pełnić tę funkcję.

Michał Janerko w Krościenku jest od 2009 roku. Najpierw pełnił funkcję zastępcy komendanta, w kwietniu 2013 roku Zbigniew Domalik, ówczesny nowotarski komendant powiatowy policji, wręczył mu nominację na stanowisko komendanta pienińskiego komisariatu. Teraz będzie pełnił funkcję naczelnika wydziału prewencji w Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Targu. Od stycznia 2016 roku obejmie stanowisko naczelnika wydziału ruchu drogowego w KPP.

Od 16 listopada, nowym komendantem komisariatu w Krościenku ma zostać podinspektor Robert Siemek, obecny naczelnik wydziału prewencji w Nowym Targu.

Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij