Dobrze mieć sąsiada - Krościenko w Starej Lubowni

Fot. Arch. UG Krościenko n.D 2016.09.14 20:15 / news / czytano 2637 / opinie 4

Na zaproszenie Martina Karasa Dyrektora Powiatowego Centrum Kultury w Starej Lubowni zespół z Grywałdu „Trzy Korony” i  twórcy ludowi Maria i Bronisława Czepiel  reprezentowali Gminę na Prezentacji Polsko- Góralskiej Kultury.

Na stoisku gminnym zaprezentowano krościeńskie materiały promocyjne. Uroczystość rozpoczął barwny korowód występujących, potem na scenie w parku wystąpiło 12. zaproszonych zespołów z Polski i Słowacji.Współpraca ze Starą Lubownią to powrót to tej z 1999 r. realizowanej w ramach projektu „Jak dobrze mieć sąsiada".

Źródło: UG Krościenko n.D
Zdjęcia: Arch. UG Krościenko n.D
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

gorol2016.09.16 07:09
A ten Pon w krawacie gdzie mo kapelus, serdok i portki
Edek z fabryki kredek2016.09.16 00:09
W takich wyjazdach powinni brać udział obowiązkowo wszyscy mieszkańcy Grywałdu, bo podróże kształcą i rozwijają horyzonty.
Do Wujek2016.09.16 00:09
Strasznie liczna rodzina tego Dyrektora ...
wujek2016.09.15 21:09
Pierwsze słyszę o zespole "Trzy Korony" z Grywałdu. To chyba wyjazd rodzinny Pana Dyrektora Szkoły Podstawowej z Grywałdu, co widać na zdjęciu..........
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij