Dotacja dla społeczności romskiej

2019.02.15 10:42 / news / czytano 591 / opinie 0

Decyzją Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Gmina Krościenko n.D otrzymała dotację w wysokości 56 000,00 zł na realizację w 2019 r. zadań z Programu integracji Społeczności Romskiej w Polsce na lata 2014 - 2020.

Końcem 2018 roku gmina złożyła 2 wnioski do programu. Wnioski zostały rozpatrzone pozytywnie i będą realizowane od kwietnia 2019 roku. W bieżącym roku  środki zostaną przeznaczone na zajęcia muzyczno-edukacyjne jako kontynuacja zadań  z poprzednich lat oraz na dalsze  zatrudnienie osoby pochodzenia romskiego.

Zadania w ramach Programu integracji społeczności romskiej w Polsce na lata 2014-2020 są dofinansowane z rezerwy celowej budżetu państwa.





Autor: Krystyna Kubik
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij