Dzień Kobiet ze Stefano Terrazzino

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2018.03.11 09:04 / news / czytano 5910 / opinie 0

Gwiazda „Tańca z gwiazdami” i „Twoja twarz brzmi znajomo" to niespodzianka jaką z okazji Dnia Kobiet przygotował szczawnicki Miejski Ośrodek Kultury dla pań bawiących się w Dworku Gościnnym.

Świetna zabawa przy największych włoskich przebojach m.in.: Felicita, Volare, Azzuro oraz pokaz tańca przy gorących południowych rytmach czekała na blisko 200 kobiet bawiących się w Szczawnicy. 

Stefano Terrazzino to tancerz, aktor, piosenkarz. Z pochodzenia Sycylijczyk, ale urodził się w Niemczech. Ma dwóch młodszych braci: Vincenza i Marco. Naukę tańca rozpoczął jako szesnastolatek, pod wpływem rodziców. Posiada najwyższą klasę "S" w tańcach latynoamerykańskich. W polskich mediach zaistniał dzięki udziałowi w "Tańcu z Gwiazdami", czterokrotnie sięgnął po Kryształową Kulę. Sukces w "Tańcu z Gwiazdami" otworzył mu drzwi do kariery w polskiej telewizji. Został także uczestnikiem trzeciej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Po dziewięciu odcinkach dotarł do finału i zwyciężył wykonując utwór Mieczysława Fogga "Jesienne róże". 

Oprócz występu Stefano na uczestniczki czekały konkursy, prezentacje firm medycznych i kosmetycznych i zabawa do białego rana z Kudłaty SoundSystem i Mr BlueNote.

Organizatorem Dnia Kobiet był Miejski Ośrodek Kultury w  Szczawnicy, współorganizatorem Dworek Gościnny. Od lat w organizację zabawy włączają się osoby prywatne m.in. p. Joanna Oleksy ze Szczawnicy.

Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij