Eliminacje Gminne OTWP w Krościenku nad Dunajcem

Fot. Arch. UG Krościenko 2018.03.06 16:16 / news / czytano 825 / opinie 0

6 marca br. na terenie Gminy Krościenko nad Dunajcem przeprowadzono eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

W eliminacjach tych wzięło udział dziewięcioro uczniów klas I-VI szkół podstawowych, dwanaścioro uczniów klas VII szkół podstawowych i II-III gimnazjum oraz czworo uczniów szkół ponadgimnazjalnych, zwycięzców eliminacji na szczeblu szkolnym. Komisję egzaminacyjną powołał Komendant Powiatowy PSP w Nowym Targu, a przewodniczył jej mł. bryg. Bartosz Worwa. W wyniku rozgrywek finałowych w poszczególnych grupach wiekowych, wyłoniono następujących laureatów:
 
Grupa I 
1. Krzysztof Górecki – Szkoła Podstawowa w Krośnicy
2. Kamila Królczyk – Szkoła Podstawowa w Grywałdzie
3. Agnieszka Krężel – Szkoła Podstawowa w Krośnicy

Grupa II 
1. Dawid Oleś – Szkoła Podstawowa nr 2 w Krościenku n.D.
2. Filip Czerwiec – Szkoła Podstawowa nr 1 w Krościenku n.D.
3. Katarzyna Józefczyk – Szkoła Podstawowa w Grywałdzie

Grupa III 
1. Sylwia Ptak – L.O. w Krościenku n.D.
2. Marta Niezgoda – ZSZiP w Krościenku n.D.
3. Jakub Kordeczka – L.O. w Krościenku n.D.
 
Do eliminacji powiatowych, które odbędą się w dniu 6 kwietnia 2018r. w Nowym Targu zakwalifikowali się z grupy I – Krzysztof Górecki i Kamila Królczyk, z grupy II – Dawid Oleś i Filip Czerwiec oraz z grupy III – Sylwia Ptak i Marta Niezgoda.

Organizatorami eliminacji gminnych był Zarząd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Krościenku n.D. oraz Wójt Gminy Krościenko nad Dunajcem. Nagrody ufundowali również Pieniński Park Narodowy oraz Nadleśnictwo Krościenko n.D.
Autor: Oprac. red.
Źródło: UG Krościenko
Zdjęcia: Arch. UG Krościenko
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij