Gmina Czorsztyn rozpoczęła sezon turystyczny

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2017.06.18 14:59 / news / czytano 1348 / opinie 0

W sobotę 17 czerwca w czorsztyńskim Amfiteatrze zainaugurowano sezon turystyczny. Jak co roku na scenie prezentowali się rodzimi artyści jak i zaproszeni goście.

Obok występów scenicznych można było poczęstować się tradycyjnymi przekąskami przygotowanymi przez Koło Gospodyń Wiejskich, posłuchać występów zespołów regionalnych i kapeli "Lubań" z Kluszkowiec, "Syćko Gro" z Maniów, kapeli Białopotocanie z Krościenka n.D, zespołów rockowych "Alternatywa" i "Luz Blues" z Bukowiny Tatrzańskiej.

O atrakcje dla mieszkańców i przebywających nad Jeziorem Czorsztyńskim gości zadbali Wójt Gminy Czorsztyn, Gminne Centrum Kultury i Mieszkańcy Czorsztyna.

Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij