Podhalańska A - klasa rozpoczyna rozgrywki

Fot. Janusz Wojtarowicz 2013.08.10 14:59 / news / czytano 2224 / opinie 0

Już tylko godziny od inauguracji nowego sezonu piłkarskiego w klasie A. Rusza najwyższa liga na Podhalu. Odnowiona, bo aż cztery nowe drużyny w niej wystąpią – Przełęcz Łopuszna, Skalni Zaskale, Orawa Jabłonka i Zawrat Bukowina Tatrzańska.

Zastanawiam się na co stać będzie beniaminków. Czy liga będzie mocniejsza? Kto zalicza się do faworytów? Co roku zaczynamy sezon z nowymi nadziejami na to, że będzie lepszy, ciekawszy. Nie chciałbym, by ligę zdominował jeden zespół, a nawet dwa. By walka trwała do ostatniego gwizdka arbitra, a przynajmniej do przedostatniej kolejki jak w poprzednim sezonie. Zmiany składach kosmetyczne, jeśli już to więcej było tych co odeszli, niż przyszli. Mam nadzieję, że jak co roku pojawi się młody zdolny piłkarz.

W inauguracyjnej kolejce zmierzą się; Zawrat Bukowina Tatrzańska – Babia Góra Lipnica Wielka, Bystry Nowe Bystre – Wierchy Rabka, Wiatr Ludźmierz – Lubań Tylmanowa, Skalni Zaskale – Granit Czarna Góra, Przełęcz Łopuszna – Jarmuta Szczawnica, Orkan Raba Wyżna – Jordan Jordanów, Orawa Jabłonka – Dunajec Ostrowsko. Wszystkie mecze odbędą się o godzinie 17.

Sportowe Podhale

Autor: Stefan Leśniowski / Oprac. red.
Źródło: sportowepodhale.pl
Zdjęcia: Janusz Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij