Maniowy w czołówce - wielki sukces dziewcząt

Fot. Arch. szkoły 2018.11.06 16:01 / news / czytano 2170 / opinie 0

Mistrzynie powiatu nowotarskiego  - dziewczęta z Maniów – zdobyły 2 miejsce w półfinale wojewódzkim w halową piłkę nożną.


Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Maniowach godnie reprezentowały szkołę na zawodach szczebla wojewódzkiego, które odbyły się 6.11.2018 w Nowym Targu w hali Gorce.

W zawodach udział wzięły 4 drużyny mistrzynie powiatów z Zakopanego, Wiśniowej, Maniów oraz  Juszczynu. Drużyny grały systemem każdy z każdym 2 x 8 minut.

Drużyna zagrała w składzie: Jessica Bużek, Kamila Grzelczak, Oliwia Duda, Oliwia Liptak, Karolina Sikoń, Weronika Wojtaszek, Gabriela Bańka, Gabriela Zatłokiewicz, Daria Rychtarczyk.

Maniowy – Zakopane 6 -1
Maniowy – Juszczyn 4 - 6
Maniowy – Wiśniowa 4 -2 

- Gra była bardzo zacięta. Wszystkie spotkania przysparzały bardzo dużo pozytywnych emocji jak i też walki do ostatnich sekund meczu. Dziewczętom z Maniów bardzo dziękuję, jestem z nich dumna i życzę owocnej pracy w następnych latach - mówi nauczyciel i trener Adrianna Berszakiewicz.
Autor: Adrianna Berszakiewicz
Zdjęcia: Arch. szkoły
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij