Kajakarze docenieni

Fot. Ludwik Wolski 2014.12.30 19:47 / news / czytano 13987 / opinie 114

Dzisiaj Jan Dyda Wójt Gminy Krościenko nad Dunajcem uroczyście wręczył stypendia sportowe kajakarzom górskim za osiągnięte w 2014 roku wysokie wyniki sportowe.

Za osiągnięcia oraz swoją sportową postawę nagrodzeni zostali bracia Andrzej, Filip oraz Jakub Brzezińscy. Wójt wręczył nagrody wraz z kajakarką Marią Ćwiertniewicz mieszkanką Krościenka - wielokrotną mistrzynią Polski, złotą i srebrną medalistką mistrzostw świata w jedynkach oraz olimpijką z Monachium z 1972 roku.

Bracia Brzezińscy to wychowankowie SKS Sokolica. W roku 2014 zdobyli m.in. srebrny i brązowy medal Mistrzostw Świata Juniorów w kajakarstwie górskim w australijskim Penrith w dniach 23-27 kwietnia br. oraz wysokie czwarte miejsce we wrześniu w Deep Creek w Stanach Zjednoczonych podczas Mistrzostw Świata.

Stypendia przyznawane są zgodnie z zarządzeniem  Wójta Gminy z dnia 17 grudnia 2014 roku w sprawie przyznania stypendiów sportowych Gminy Krościenko nad Dunajcem dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe.
 
Wysokości przyznanych stypendiów;
1. Brzeziński Andrzej 2 400 zł
2. Brzeziński Filip 2 400 zł
3. Brzeziński Jakub 1 800 zł
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Ludwik Wolski
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

mieszkaniec2015.01.01 10:01
Hehehe śmiesznie troche sie zrobilo . Chyba nie rozumiesz kwestii pobierania dopłat z unii gdzie przy kazdej dopłacie którą unia daje trzeba mieć wkład własny a zadłużenie jest kontrolowane (odpowiedni organ w Krakowie to kontroluje) wiec nie rozbawiaj mnie. Pewne osoby chcialyby zrobic 1 rzecz przez 4 lata niż 50 (obrazowe porównanie). 2. Czemu się nie odniesiesz do tych stypendiów i wielekrotnie powtarzanego hasła z ust Pana Wojta : O kajaki się nie dba ! ( no nie -.- ). 3. Co Ty mi tu o jakichs trupach gadasz . To jest kumpel Pani Paluch. 1 Jesliby był chociaż potrzebny
wolny2015.01.01 09:01
a ta baba obok wójta to kto?
do apel2015.01.01 09:01
nie rozumie czemu tak wyskoczyłeś na tego "chłopa" jak Dyda obiecał to niech zrobi z drugiej strony to ten wójt trochę naobiecywał poczekamy zobaczymy osądzimy
Apel2015.01.01 02:01
Dajcie chłopu sesje do internecie bo nie ma co zrobić ze sobą, skoro nawet w sylwestra tuż przed północą pisze komentarze zamiast celebrować nowy rok. A tak to pooglada sobie sesje, pózniej cos napisze o zimowaniu i bedzie miał radość.
Spoko...2015.01.01 02:01
Super! zarzucić obecnej Władzy robienie igrzysk bo po kilkunastu latach (nielicząc epizodów) zorganizowala sylwestra w górskiej miejscowości turystycznej - to juz autentyczny przykład słabej komunikacji ze światem rzeczywistym.
Falstart dla krytykantów2015.01.01 01:01
Lepsza "typowa marionetka" z inicjatywa, pomysłami, wiedza, święzym spojrzeniem i zapleczem niz wypaleni, zgorzchniali ludzi ktorzy nie potrafią pogodzić sie z porażka i krytykują wszystko i wszystkich. Tym sposobem kompromitują sie Ci państwo lub ten osobnik bo podejmują sie negatywnych ocen zanim zrealizowano jakiekolwiek działania. To tak jak z tymi co recenzują film przed jego obejrzeniem albo z tymi, ktorym nie smakuje chodź jeszcze niczego nie spróbowali. Tym sposobem takie negatywne głosy (abstrahując od tego ze niemerytoryczne) są tylko nastawione na śmieszność, albowiem od początku występują z teza, zanim cos sie wydarzy - dobrego lub złego.
Bad Boy2014.12.31 23:12
panie wójcie a gdzie sesje nagrywane i puszczane w internecie z tego co się oriętuję były 4 tak nowy wójt spełnia swoje obietnice a może chodzi wam z zastępcą o przezimowanie 4 lat czyli trochę igrzysk i żarcia a potem stagnacja
Bad Boy2014.12.31 23:12
panie wójcie jest pan dla mnie typową marionetką życie pokaże co jest pan warty
Do mieszkańca2014.12.31 23:12
Do bo sie nie dbało i najlepszym tego dowodem jest kazus na ktory sam sie nieświadomie powołujesz nie wspominając juz o stanie infrastruktury. A jeśli chodzi o doradcę to rozumiem obawy odnośnie audytu ktory przedstawi sytuacje zastana i pare trupów z szafy wyleci po tych latach geniuszy, ktorzy nie potrzebowali żadnych doradców zeby doprowadzić gminę na skraj bankructwa. Bo rozumiem ze tragiczny stan sytuacji finansowej odnosisz do poprzednich władz bo chyba nie do działalności obecnego Wojta ktory za dwa tygodnie chyba nie doprowadził do zadłużenia na poziomie 11 mln zł?
mieszkaniec2014.12.31 20:12
Kolego. Po tym jak Pan wojt sobie miał duzo obniżyć pensje a obnizyl tylko o 9 stow i dodatkowo zatrudnił jakiegoś asystenta nie wiadomo po co z lacka bodajze co go nigdzie nie chcieli a teraz nasza gmina będzie mu musiala placic to wiem jak wyglada budzet naszej gminy. Kpina. Wiec prosze **** nie pisac. Bo sokladnie pamietam wypowuedzi na temat tego jak to sie o kajaki nie dba lol.

reklama

Życzenia2014.12.31 19:12
Pani Cwiertniewicz dużo zdrowia życzę w przyszłym roku szczególnie tego psychicznego.
Do mieszkańca2014.12.31 19:12
Ty fachowiec od linków wiesz co to oznacza ze jednostka samorządu terytorialnego działa na podstawie uchwalonego budżetu . I wiesz kto proponował koszty w budżecie na obecny rok i na przyszły . No chyba nie bo jakbyś wiedział to byś nie podnosil twierdzeń ze jeden dał tyle a drugi tyle jakby to oni z kieszeni wypłacali. Dla Twojej wiadomości polityki finansowa gminy nie opiera sie na tym ze leżę pieniądze na kupce i przyszedł sobie nowy Wojt i po trzech tygodniach urzędowania poprzekłada sobie wszystkie kupeczki i temu da a tamtemu nie. A jeśli chodzi o zmiany w budżecie na 2015 napewno bedą w kierunku racjonalności i logiki.
Śmiech2014.12.31 10:12
Co to ma być ten ambasador ? Oo I to jeszcze taka osoba, kpina.
Obiektywny2014.12.30 21:12
HIPOKRYZJA PANIE WÓJCIE! Zawiodłem się bardzo. Tak bardzo Pan zarzucał , że niedocenia się kajakarzy u nas w gminie a Pańskie stypendia nie umywają się do wcześniejszych. Linków nie wolno wrzucać ale prosze sprawdzić na stronie urzędu. Dla leniwych w tym roku 3 osoby na łączną kwote 6.600zł, a Gawęda dla 6 osób 16.800! Nie chodzi nawet o sumy, ale o to co zarzucał byłemu już wójtowi, a jak postąpił!
1, 2, 3, 4, 5, 6

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij