Kierowcy stoją w korkach i pytają gdzie jest policja. Policja ustala otwarcie obu pasów ruchu w długi weekend.

Fot. 2013.08.12 21:37 / list do redakcji / czytano 3179 / opinie 2

Kierowcy skarżą się na niedogodności z powodu tworzącego się korka do mostu na rzece Krośnica w Krościenku n/D. Publikujemy pytanie od jednego z naszych czytelników.

"Dzień dobry, chciałbym zwrócić uwagę na pewną kwestię. W Krościenku jest remontowany most i ruchem kieruje sygnalizacja świetlna. Co tydzień w niedzielę tworzy się tam straszny korek. Z jednej strony aż do Krośnicy, a z drugiej aż na Piaski. Chciałbym się dowiedzieć, dlaczego policja nie zajmie się tam kierowaniem ruchem już około południa? Tylko pracownicy firmy remontującej most muszą przejmować obowiązek policji i kierować ruchem ręcznie. Posterunek jest na miejscu i policja widzi co się dzieje, bo dzieje się to już którąś niedzielę z kolei".
 
Komendant krościeńskiego Komisariatu Policji Michał Janerko odpowiada: - Na dzień dzisiejszy firma, która remontuje most wystawia swoich pracowników, którzy w newralgicznych momentach a szczególnie podczas weekendów kierują ruchem ręcznie. W najbliższym czasie w taki sposób będziemy współpracować, bo nie mamy sił i środków aby rozładowywać korki tworzące się do ronda ze Szczawnicy i na remontowanym moście. Ostatnio funkcjonariusze pomagali usprawnić ruch od Szczawnicy sterując nim na rondzie w Krościenku n/D, niestety nie ma alternatywnej drogi dla wyjeżdżających ze Szczawnicy. Tutaj potrzeba cierpliwości i wyrozumiałość zarówno kierujących ruchem jak i kierowców.

Komentarz z dnia 13.08.2013; Komendant Janerko informuje, że w wyniku rozmów z firmą BMD Sp. z o.o. z Nowego Sącza, która wykonuje remont mostu, ustalono iż od jutra to jest 14.08.2013 po godz. 20.00 na okres długiego weekendu zostanie przywrócona maksymalna przepustowość mostu. Otwarte będą pasy ruchu w obu kierunkach.




Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

mieszkaniec2013.08.14 11:08
prez kierowaniem ruchem na rodzie przez policjantow tworzyly sie jeszcze wieksze korki!! gratuluje policjantom, odkad sie na rodzie ruchem kieruje!!!!!!?????????
Prawdziwy góral2013.08.13 00:08
Uwidzicie, godoli, ze bedzie kiesi Szcawnica jako te Zakopane. I jes jako Zakopane. Łoni majom ugór na zakopiancy, hej i my momy korek ze nie łobejdzies. Ino kwolić gazdów!
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij