Koła Gospodyń Wiejskich z Gminy Czorsztyn w Polsacie

Fot. Arch. Kół 2017.03.01 21:28 / news / czytano 3011 / opinie 0

26 lutego 2017 r. tj. w minioną niedzielę Gminę Czorsztyn odwiedziła ekipa programu Polsat News z prowadzącymi Beatą Cholewińską oraz Mariuszem Abramowiczem na czele.

W trakcie montowania ostatniego odcinka z cyklu bezpieczna Zima z GOPR, który nagrywany był na stokach narciarskich ośrodka „Czorsztyn-Ski” także Koła Gospodyń Wiejskich miały swój czas antenowy. Pomimo początkowego stresu, spowodowanego tzw. „kręceniem na żywo” Panie szybko uległy przyjaznej atmosferze, jaką tworzyli prowadzący i z uśmiechem na twarzach prezentowały tradycyjne potrawy jak i miejscowe rękodzieło.  

W trakcie porannego programu „Mali Maniowanie” zespół dziecięcy prowadzony przez Panią Katarzynę Dobrzyńską zaprezentował widzom Polsatu taniec oraz śpiew góralski. Podczas nagrywania materiału sami prowadzący próbowali pierwszych kroków zielonej czy hajduka.

Program ten był doskonałą okazją do przedstawienia bogactwa krajobrazu oraz kultury naszego regionu, dlatego też zarówno Paniom z Kół Gospodyń jak również dzieciom z zespołu „Mali Maniowanie” serdecznie dziękujemy za tak piękna promocję naszej gminy.
Autor: Aneta Markus
Zdjęcia: Arch. Kół
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij