Koncepcja Strategii Marki Turystycznej Regionu - zapraszamy na konsultacje

Fot. 2019.11.24 09:08 / news / czytano 633 / opinie 0

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Gorce-Pieniny” zaprasza mieszkańców, przedsiębiorców, gestorów bazy noclegowej, usługowej, itp. na spotkania konsultacyjne mające na celu przedstawienie koncepcji Strategii Marki Turystycznej Regionu Pienińsko-Gorczańskiego oraz zainteresowanie mieszkańców zastosowaniem stworzonej identyfikacji wizualnej marki regionu.

Spotkania odbędą się w każdej z czterech gmin obszaru LGD „Gorce-Pieniny (Czorsztyn, Krościenko n.D, Ochotnica Dolna, Szczawnica). Na pierwsze spotkania zapraszamy już 25 listopada 2019 o godz. 11:30 do Urzędu Miasta i Gminy Szczawnica oraz o godz. 15:00 do Wiejskiego Ośrodka Kultury w Ochotnicy Dolnej.

Cykl spotkań organizowany jest przez Stowarzyszenie LGD "Gorce-Pieniny" w ramach realizacji zadania publicznego z zakresu turystyki w roku 2019, dofinansowanego z Ministerstwa Sportu i Turystyki pn.: „Strategia budowania marki turystycznej regionu pienińsko-gorczańskiego”.
Autor: Oprac. red.
Źródło: LGD Gorce Pieniny
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij