Krościeńska stacja skontrolowana

Fot. 2015.02.02 18:04 / news / czytano 2747 / opinie 0

Końcem stycznia pojawił się raport Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów dotyczący wyników z kontroli w roku 2014 a dotyczący sprzedawanych paliw w Polsce. Stacja paliw w Krościenku n.D znalazła się na czarnej liście.

Państwowa Inspekcja Handlowa skontrolowała ponad 1300 stacji w Polsce, w Małopolsce 110. Komisja miała zastrzeżenia co do jakości sprzedawanego paliwa m.in. na stacji paliw PKN Orlen w Krościenku nad Dunajcem. Wielkość parametrów określona w wyniku badań laboratoryjnych oleju napędowego na krościeńskiej stacji odbiegała od normy. Kontrola odbyła się w 8 i 21 lipca 2014 roku.

Szczegółowy raport tutaj

Autor: Oprac. red.
Źródło: uokik.gov.pl
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij