Piknik z Rowerem po Pętli Spiskiej ( Gmina Łapsze Niżne 23.09.2017)

Fot. 2017.09.16 18:34 / imprezy / czytano 1548

23 września na godz. 9.00 wszystkich miłośników rowerów serdecznie zapraszamy na PIKNIK z ROWEREM „Jak jeździć po terenach górskich” na trasę KACWIN – OSTURNIA – ŁAPSZANKA organizowanego przez Interreg V-A Polska Słowacja w ramach projektu „Transgraniczna promocja tras turystycznych Podhala i Spisza”. Tematem przewodnim Pikniku jest ścieżka rowerowa – Pętla Spiska.

Do udziału zachęcamy wszystkich rowerzystów małych i dużych, partnerów projektu, turystów i mieszkańców gmin Łapsze Niżne, Bukowina Tatrzańska, Nowy Targ, Velka Frankova i okolic. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Impreza ma charakter plenerowy.

Warsztaty rozpoczynają się o godz. 9.00 w Kacwinie (budynek starej szkoły). Zorganizowana grupa ruszy trasą z Kacwina przez Osturnię na Łapszankę. 
Na mecie (przełęcz nad Łapszanką) będzie przygotowany dla uczestników warsztatów piknik, gry, zabawy i warsztaty plenerowe oraz szkolenie z podstaw jazdy na pumptracku.

By wziąć udział w warsztatach rowerowych należy dokonać rejestracji telefonicznej dziecka pod numerem telefonu: 18 30 002 17 do 22 września 2017r.
Uczestnicy warsztatów muszą mieć ze sobą: kask, kamizelkę odblaskową, paszport/dowód osobisty
Na uczestników warsztatów czekają atrakcyjne gadżety rowerowe.

Do zobaczenia w Kacwinie 23 września!


Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij