Markowska, Enej i LemON na rozpoczęcie festiwalu Hej Fest w Szczawnicy

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2017.07.15 23:31 / news / czytano 4917 / opinie 0

15 lipca w Szczawnicy rozpoczęła się kolejna edycja festiwalu Hej Fest. Gwiazdami pierwszego dnia byli Patrycja Markowska, Enej i LemON.

Wyjątkowo w tym roku dwa pierwsze koncerty festiwalu Hej Fest zawitają do innych miejscowości, w których znajdują się ośrodki PKL. W sobotę 15 lipca koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej w ramach tegorocznej edycji Hej Fest odbył się w Szczawnicy, kolejny 22 lipca odbędzie się w Krynicy. Wszystkie koncerty poprzedniej edycji festiwalu odbywały się w Zakopanem.

Szczawnicki Hej Fest wspólnie otworzyli prezes zarządu PKL Janusz Ryś oraz burmistrz Szczawnicy Grzegorz Niezgoda życząc zgromadzonym udanej zabawy. Prezes PKL dziękował władzom Szczawnicy za zaproszenie.

Prowadzący imprezę skierował także słowa podziękowania do Tomasza Ciesielki Sekretarza Szczawnicy, osoby bez pomocy której festiwalu w Szczawnicy by nie było.

Organizatorem Hej Fest jest fundacja Polish Heritage, a głównym sponsorem są Polskie Koleje Linowe. Festiwal Hej Fest jest realizowany w ramach projektu współfinansowanego przez Fundusze Europejskie w ramach cyklu „Małopolska Brzmi Dobrze!”.

Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij