Mecz charytatywny dla Wojtusia

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2017.04.18 20:22 / news / czytano 3079 / opinie 0

W poniedziałek, w drugi dzień Świąt Wielkanocnych, na stadionie Klubu Sportowego Sokolica w Krościenku spotkali się, by zagrać charytatywnie dla Wojtusia. W rozgrywkach piłkarskich wzięło udział 5 drużyn, było i sporo kibiców.

Spotkali się po raz trzeci, aby wspólnymi siłami pomóc Wojtusiowi Sobierskiemu ze Szczawnicy, który cierpi na mózgowe porażenie dziecięce, zmaga się również z głębokim niedosłuchem.
 
Na stadionie zagrali SKS SOKOLICA Krościenko n.D, JUNIORZY (10 lat) Starsi, HUSARIA Kraków, kobiecy zespół RYSY Bukowina Tatrzańska oraz SAMORZĄDOWCY (Krościenko n/D i Ochotnica). Mecze sędziował Tomasz Kudas, a komentatorem rozgrywek był Józef Dyda.
 
Przez cały czas trwania imprezy można było skorzystać ze ścianki wspinaczkowej przygotowanej prze ratowników GOPR z Sekcji Krościenko n.D. Do drużyn, organizatorów i sponsorów z rąk Wojtusia i jego mamy trafiły podziękowania, statuetki oraz dyplomy, puchary i medale ufundowane zostały przez Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu.

Zespoły podzielone zostały na dwie grupy. W grupach drużyny rozegrają mecze na zasadzie "każdy z każdym". Zwycięzcy grup zagrali w Wielkim Finale, a były to zawodniczki RYSY Bukowina Tatrzańska oraz JUNIORZY (10 lat) Starsi.

WYNIKI:

1 miejsce JUNIORZY(10 lat ) Starsi

2 miejsce KS Rysy Bukowina Tatrzańska

3 miejsce SKS SokolicaAutor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij