Mieszkaniec Grywałdu zatrzymał się na barierkach

Fot. 2016.09.12 21:15 / news / czytano 3191 / opinie 2

26-letniego mieszkańca Grywałdu policjanci zatrzymali po tym, jak spowodował kolizję drogową uderzając pojazdem w barierki ochronne w Ochotnicy Górnej.

Policjanci Komisariatu Policji w Krościenku nad Dunajcem w dniu 10 września 2016 roku o godzinie 9:10 w Ochotnicy Górnej zatrzymali 26 letniego mieszkańca Grywałdu, który będąc w stanie po użyciu środka działającego podobnie do alkoholu kierował samochodem osobowym marki VW i spowodował kolizję drogową uderzając pojazdem w barierki ochronne.

Podczas czynności na miejscu zdarzenia w samochodzie sprawcy policjanci ujawnili środki odurzające w postaci jednego grama marihuany i jednego grama amfetaminy. Kierującemu pobrano krew do badań na zawartość środków odurzających oraz zatrzymano prawo jazdy.

Autor: Oprac. red.
Źródło: KPP Nowy Targ
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

lipa2016.09.15 18:09
przypał
Stolex2016.09.13 20:09
Jak na terenie jest kilku dużych dealerów i jeden olbrzymi hurtownik-przemytnik to nic dziwnego że mieszkańcy jeżdżą na haju. Tylko jakoś policja i CBŚ nic nie widzi, i nic nie słyszy.
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij