Nowa sala obrad Rady Miejskiej

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2015.05.07 17:42 / news / czytano 3386 / opinie 0

Ostatnia ósma sesja Rady Miejskiej w Szczawnicy, która odbyła się 30. kwietnia, była pierwszą sesją w nowej sali zlokalizowanej w dobudowanej części Urzędu.

Szczawniccy radni od wielu lat swoje obrady przeprowadzali w sali remizy Ochotniczej Straży Pożarnej. Niestety sala nie była dostępna dla każdego mieszkańca, bowiem osoby niepełnosprawne miały problem z dostaniem się na pierwsze piętro budynku.

Od 30. kwietnia takiego problemu już nie ma, sala obrad jest w pełni dostępna dla osób niepełnosprawnych. Nowa sala jest jednak zdecydowanie mniejsza od sali remizy, radni widzą się nawzajem jednak układ ten wydaje się być o tyle niekomfortowy, że część z rajców zmuszona jest siedzieć tyłem do burmistrza, zastępcy, sekretarza i skarbnika Szczawnicy.

Jak podkreśla Grzegorz Niezgoda burmistrz Szczawnicy - Sala obrad oprócz swojej funkcji będzie wykorzystywana na spotkania komisji oraz przeznaczona do organizowania w niej konferencji czy też szkoleń pracowników magistratu.

Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij