Ochotnica: Piękne przywitanie kolarski szosowej

Fot. 2021.10.24 18:19 / news / czytano 1130 / opinie 0

W ostatni czwartek Kasia Niewiadoma kolarka szosowa, po zakończonych z sukcesem mistrzostwach świata w Belgii wróciła do Ochotnicy.

Przywitali ją Tadeusz Królczyk Wójt Gminy Ochotnica Dolna, rodzina oraz kibice. Nie zabrakło głośnego sto lat, tortu, szampana oraz góralskiej muzyki i śpiewu kapeli „Spod Gorca” działającej przy Wiejskim Ośrodku Kultury w Ochotnicy Dolnej. Były wspólne radosne zdjęcia i rozmowy.

Wójt pogratulował Kasi dotychczasowych sukcesów, życzył kolejnych w następnych latach oraz podziękował za promowanie Gminy Ochotnica Dolna.

Kasia z kolei podziękowała za ciepłe przyjęcie w rodzinnej miejscowości, ale także za wsparcie, trzymanie kciuków i kibicowanie podczas wyścigów.
 
W lipcu Kasia Niewiadoma jechała w wyścigu ze startu wspólnego podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio. We wrześniu wywalczyła brązowy medal mistrzostw świata w kolarstwie szosowym w Belgii.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych.
Autor: oprac.red.
Źródło: UG Ochotnica Dolna
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij