Od północy cisza wyborcza

Fot. 2018.11.02 18:41 / news / czytano 1271 / opinie 0

W piątek od godziny 24:00 rozpoczyna się cisza wyborcza. W dogrywce w Krościenku n.D zmierzą się Jan Dyda obecny wójt ze Stanisławem Gawędą, byłym wójtem.

Przypominamy. Cisza wyborcza potrwa do końca głosowania, czyli do godz. 21 w niedzielę. W tym czasie zabronione jest agitowanie na rzecz kandydatów, wywieszanie nowych plakatów, prezentowanie swojego poparcia w internecie, czy innych mediach. Zabroniona jest także agitacja w lokalu wyborczym polegająca m.in. na eksponowaniu symboli, znaków i napisów kojarzonych z kandydatami i komitetami wyborczymi. Za złamanie ciszy wyborczej grozi kara od 50 zł do 5000 zł.
 
Wyniki niedzielnego głosowania podamy Państwu jak najszybciej, zaraz po zliczeniu.
Autor: mw
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij