Ochotnica: Nauczyciele świętowali

Fot. Arch. UG Ochotnica Dolna 2019.10.11 18:40 / news / czytano 945 / opinie 0

W piątek w Gminie Ochotnica Dolna odbyły się uroczyste obchody Dnia Nauczyciela. W Wiejskim Ośrodku Kultury w Tylmanowej zebrali się nauczyciele ze wszystkich placówek oświatowych na terenie gminy. 

Dyrektor SP im. mjr H. Sucharskiego Anna Szerszeń przywitała wszystkich zebranych gości. Następnie głos zabrał wójt gminy Ochotnica Dolna Tadeusz Królczyk, który skierował słowa uznania w stronę nauczycieli i podziękował wszystkim pracownikom oświaty za ciężką pracę. Po wystąpieniu wójta kilka słów do zebranych skierowali Posłowie: Edward Siarka i Andrzej Czerwiński.

Formą szczególnego podziękowania nauczycielom za ich pracę były kwiaty, które uczniowie podarowali pedagogom. Z kolei wójt osobiście wręczył kwiaty nauczycielom, którzy byli odpowiedzialni za jego edukację, podkreślając ich ogromną rolę w jego życiu i wychowaniu - drugą po rodzicach. Następnie uczniowie ZSP im. mjr H. Sucharskiego zaprezentowali krótką inscenizację muzyczno – artystyczną.
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Arch. UG Ochotnica Dolna
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij