OSP w Trybszu otrzymała defibrylator

Fot. 2015.12.21 23:28 / news / czytano 2142 / opinie 0

Do Ochotniczej Straży Pożarnej w Trybszu dotarł defibrylator AED Philips FRx, wraz z zestawem szkoleniowym w skład którego wchodzi bateria, elektrody szkoleniowe oraz mata.

Zakup był możliwy dzięki dotacji z Fundacji Orlen Dar Serca (5000 zł), Leśnej Wspólnoty Urbarialnej w Trybszu (2500 zł), Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Nowym Sączu (1000 zł), oraz środków własnych OSP Trybsz.

Sprzęt dostarczyła firma Sprzęt pożarniczy Worwa z Nowego Targu, która również przeprowadziła szkolenie z obsługi defibrylatora.

"Dziękujemy serdecznie wszystkim sponsorom. Sprzęt na pewno przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa na terenie naszej miejscowości oraz gminy" - strażacy OSP Trybsz.

Autor: Oprac. red.
Źródło: OSP Trybsz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij