OSP w Tylce z dotacją

Fot. 2020.09.08 16:17 / news / czytano 322 / opinie 0

Ochotnicza Straż Pożarna w Krościenku nad Dunajcem – Tylce wzbogaci się o 18 zestawów ubrań specjalnych, w celu podniesienia bezpieczeństwa strażaków podczas działań ratowniczych. Jednostka na ten cel pozyskała dotację z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie oraz z budżetu gminy.

Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie przekazał ponad 24 tysiące złotych, pozostała kwota zostanie pokryta ze środków własnych oraz z otrzymanej dotacji celowej z budżetu Gminy Krościenko nad Dunajcem. Łączny koszt zakupu zestawów ubrań to 48 043,80 zł.
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij