Flisacy, pontoniarze i kajakarze przeszli kontrolę trzeźwości

Fot. 2018.08.21 18:35 / news / czytano 2979 / opinie 0

17 sierpnia 2018 roku funkcjonariusze Komisariatu Policji w Krościenku n.D w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo Nad Wodą" w obecności Prezesa Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Flisaków Pienińskich dokonali kontroli stanu trzeźwości kierujących łodziami flisaków na trasie spływu Przełomem Dunajca od przystani początkowej w Sromowcach Wyżnych do przystani końcowej w Szczawnicy.


Podczas przepływu łodziami w Przełomie Dunajca, w którym uczestniczyli funkcjonariusze Straży Pienińskiego Parku Narodowego sprawdzony został również stan trzeźwości osób odpowiedzialnych za przewóz turystów na pontonach oraz kajakarzy. W trakcie działań ujawnione zostało jedno wykroczenie polegające na podjęciu czynności zawodowych w stanie po użyciu alkoholu. Wobec sprawcy wykroczenia, który przebywał jeszcze na brzegu przystani zastosowano postępowanie mandatowe.

Dodać należy, że nie były to pierwsze działania tego rodzaju, a podobne kontrole będą powtarzane.

Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij